Lëvizja Vetëvendosje me datë 28 nëntor do të bëjë në Tiranë një marshim dhe kryeministri Rama e ka quajtur këtë gjë një lajthitje.

Kurti:

Lajthitje?” Çfarë të them unë, tani mendoj se nuk është lajthitje, nuk di çfarë të them.

Ju pëlqen!

Të bësh aktivitete publike për bashkim, kjo është gati detyrë.

/A.Pali/

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!