Qindra të rinj në një lokal në Mitrovicë, nuk respektohet asnjë masë kundër koronavirusit

Edhe pse qeveria e Kosovës ka marrë masa të reja kundër përhapjes së koronavirusit, shumë lokale nuk po i respektojnë.

Gjatë ditës së sotme, shihet se në lokalin “Famous Beach” në Mitrovicë janë mbledhur qindra njerëz pa maska e pa distancë fizike.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!