????????????????????????????????????
 

Qeveria Hoti ka shkarkuar bordin e KEK-ut, duke marrë kështu vendim që të emërojë menjëherë bordin e ri.

Burime të Gazetës Express brenda qeverisë bëjnë të ditur se bordi i përkohshëm që pritet të votohet ka këtë përbërje:

Musa Misini-Kryesues, drejtor

Ju pëlqen!

Petrit Ibraj-Drejtor

Fatime Grajçevci-Drejtore

Fadil Hoxha-Drejtor

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.