Qeveria Hoti ka shkarkuar bordin e KEK-ut, duke marrë kështu vendim që të emërojë menjëherë bordin e ri.

Burime të Gazetës Express brenda qeverisë bëjnë të ditur se bordi i përkohshëm që pritet të votohet ka këtë përbërje:

Musa Misini-Kryesues, drejtor

Ju pëlqen!

Petrit Ibraj-Drejtor

Fatime Grajçevci-Drejtore

Fadil Hoxha-Drejtor

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!