Flamuri i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i cili ishte vendosur në oborrin e qeverisë, sot nuk gjendet në vendin që ishte.

Në disa fotografi të siguruara shihet se flamuri i UÇK-së është larguar nga oborri i qeverisë.

“Nuk dihet” se kush e ka larguar apo pse është larguar. Kujtojmë se Qeveria Hoti është e varur nga lista Srbska.

Ju pëlqen!

Flamuri i cili dje gjendej në vendin ku ishte vendosur, sot nuk gjendet më aty.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!