Flamuri i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i cili ishte vendosur në oborrin e qeverisë, sot nuk gjendet në vendin që ishte.

Në disa fotografi të siguruara shihet se flamuri i UÇK-së është larguar nga oborri i qeverisë.

“Nuk dihet” se kush e ka larguar apo pse është larguar. Kujtojmë se Qeveria Hoti është e varur nga lista Srbska.

Ju pëlqen!

Flamuri i cili dje gjendej në vendin ku ishte vendosur, sot nuk gjendet më aty.

Lexo po ashtu:  Situata në Lezhë, 55 pallate dhe 255 banesa të dëmtuara nga tërmeti
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!