Pas bllokimit të llogarive të Telekomit sot do të protestohet para Qeverisë së Kosovës.
Lajmin e ka bërë të ditur Sindikata e Telekomit.

Ajo ka deklaruar se 3500 punëtorë të kësaj kompanie mbesin pa paga, pas bllokimit të llogarive.

Në një fotografi të publikuar në Facebook, punëtorët e Telekomit kanë shkruar se më mirë të vdesin nga koronavirusi se nga Blerim Devolli.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.