Gazetarja Jeta Xharra, ka publikuar një fotografi skandaloze, e realizuar në Spitalin e Pulmologjisë në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës.

Në fotografi, shihet se si një pacient, po trajtohet në korridor. Pranë pacientit, gjenden edhe familjarët e tij.

Në këtë klinikë, po trajtohen edhe pacientët e infektuar me Koronavirus.

Ju pëlqen!

“Fotografia e Ditës. Pacienti në Korridor në klinikën ku trajtohen pacientët me Coronavirus”, ka shkruar Xharra në Facebook.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.