Publicisti Veton Surroi shkruan qartë, shkurt e kritikueshëm për sjelljet dhe veprimet diletante të Agim Veliut dhe të Isa Mustafës, përcjell MekuliPress

“Nëse Angela Merkel, në kohë të pandemisë, gjen kohë dhe thotë se rreth taksës 100 për qind duhet të bisedohet në mënyrë reciproke e Skender Hyseni thotë se duhet të hiqet fare pa reciprocitet, kujt duhet besuar?

Mocion mosbesimi?
Vërtetë?”

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.