I ftuar në emisionin Balkan Talks, publicisti Veton Surroi i cilësoi të pabaza akuzat e Prokurorisë Speciale ndaj presidentit dhe kreut të Partisë Demokratike të Kosovës.

Veton Surroi: Zvarritja e procesit të dialogut në dëm të Kosovës

Veton Surroi: Zvarritja e procesit të dialogut në dëm të Kosovës

I ftuar në emisionin Balkan Talks, publicisti Veton Surroi i cilësoi të pabaza akuzat e Prokurorisë Speciale ndaj presidentit dhe kreut të Partisë Demokratike të Kosovës.

Slået op af Euronews Albania i Fredag den 26. juni 2020

Ju pëlqen!

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!