Dardan Molliqaj ka qenë kandidati për deputet nga koalicioni AAK-PSD.

I njëjti nuk ka arritur të marrë votat për t’u bëre deputet, por ka thënë se nëse qeveria do të varet nga vota e tyre, ata do ta votojnë.

“Deputetja jonë Natyra Kuçi do ta votojë qeverinë – nëse ajo normalisht do të varet nga vota jonë”, ka thënë Molliqaj në Dukagjin

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!