Nëse dizajni i bardhë i tastierës Sony është shumë i mërzitshëm, mund të blini gjithashtu konzolën prej 24 karat prej ari.

PlayStation 5 i ri vjen në një dizajn bardhë e zi. Deri më tani, Sony nuk ka paraqitur ndonjë variant tjetër të ngjyrave, megjithëse një variant i zi gjithmonë është ofruar në të kaluarën, transmeton Telegrafi.

Truly Exquisite ende nuk ka njoftuar se sa pritet të kushtojë një version i këtij PS5.

Ju pëlqen!

View this post on Instagram

December 2020 ?

A post shared by Truly Exquisite (@trulyexquisite1) on

Lexo po ashtu:  Një aplikacioni i rreme përditësimesh për telefonët Samsung është shkarkuar 10 milionë herë
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!