Deputetja e PDK-së Ganimete Musliu si dhe deputetja e AAK-së Time Kadrijaj kanë bërë një veprim provikim në seancën e sotme.

Ato ia kanë vendosur nga një flamur kombëtar deputetëve të Lëvizjes “Vetëvendosje”, më shumë në shenjë ironie.

Mirëpo ato dështuan keq.

Ju pëlqen!

Në vendet e VV-së veçse ishte flamuri kombëtar aty, e këtë e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i VV-së, Arlind Manxhuka.

Postimi i tij:

PAN ka mendu qe e harrojme flamurin, por i shkoi dem. Me “parimet” e veta kane menduar te mendojne VV-ne. Deshtuan keq! Flamuri gjithmone aty!

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.