Gjendja në Zubin Potok paraqitet e qetë deri në këto momente.

Aktualisht protestuesit janë furnizuar me ushqim.

Thuhet se ushqimi erdhi nga Serbia.

Lexo po ashtu:  NATO gati për veprime shtesë – Ministrat e Jashtëm diskutojnë planin
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!