Në Pragë të Republikës Çeke, tifozë të futbollit dhe hokejit në akull protestuan kundër masave të ndërmarra nga autoritetet për të frenuar përhapjen e mëtejmë të koronavirusit. Protesta u bë e dhunshme, teksa protestuesit u përleshën me zyrtarët e rendit. Protestuesit hodhën fishekzjarr dhe gjësende të tjera në drejtim të policisë./REL

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.