Ne vendet e ndryshme te botes qytetaret kane filluar te revoltohen ndaj masave kunder Covid 19, ketyre diteve ka pasur protesta masive duke kundershtuar mbylljen totale qe po planifikohet te behet nga disa shtete si rezultat i rritjes se madhe te rasteve te te infektuarve.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.