Ne vendet e ndryshme te botes qytetaret kane filluar te revoltohen ndaj masave kunder Covid 19, ketyre diteve ka pasur protesta masive duke kundershtuar mbylljen totale qe po planifikohet te behet nga disa shtete si rezultat i rritjes se madhe te rasteve te te infektuarve.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!