Më poshtë keni publikuar intervistën e z. Feraj tek ABC News Albania, ku profesori nga Tirana komenton qeverinë e re të Kosovës: Sfidat e Albin Kurtit

Lexo po ashtu:  “Ka prostitucion në media”/Gazetari shqiptar bën deklaratën e fortë
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!