Besiana Mehmedi Mashtron mediumet nepermjet rrjeteve sociale

Besjana Mehmedi dhe rasti i saj koheve fundit beri buje neper rrjetet sociale. Profesoresha koheve te fundit ka dale neper rrjete sociale duke i mashtruar mediat se deklaratat e studenteve jane te rrejshme. Por JO!

Studentet kane te drejt dhe kjo video eshte prova qe Besiana Mehmedi ka kryer dhe kryen veper penale si dhe duhet te shkarkohet automatikisht nga puna pasi eshte e rrezikshme per komunitetin. Kercenimet jane te verteta dhe Profesoresha nuk eshte e pershtatshme per pune.

Ju pëlqen!

Në këtë video dëgjohet se Mehmeti debaton me një student, derisa i kërkon edhe të largohet nga salla.

Mirëpo, ‘drama’ nuk përfundon me kaq, pasi edhe jashtë sallës vazhdojnë të bërtiturat.

“Do të kap për fyti… Dil përjashta”, i thotë Mehmeti studentit.

Pas kësaj ndodhie, Dekanati i Fakultetit të Arteve ka vendosur që profesoreshës t’i jap vërejtje me shkrim, ndërsa studentëve u ofroi që lëndët të cilat i ligjëron profesoresha Besiana Mehmedi të mund t’i mbajnë me profesor tjetër.

Lexo po ashtu:  Irani ekzekuton me varje gazetarin që frymëzoi protestat e 2017-s

MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!