Profesor Hysamedin Feraj i ftuar në studion e A2 CNN, ka folur mbi marshin e datës 28 nëntor.

Ai ka shpalosur kërkesat për përmbushjen e marrëveshjeve të nënshkruara mes Kosovës dhe Shqipërisë, si dhe kritikat për orientimin nga Serbia përmes të ashtuquajturit “mini Schengen” ballkanik.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!