Profesor Hysamedin Feraj i ftuar në studion e A2 CNN, ka folur mbi marshin e datës 28 nëntor.

Ai ka shpalosur kërkesat për përmbushjen e marrëveshjeve të nënshkruara mes Kosovës dhe Shqipërisë, si dhe kritikat për orientimin nga Serbia përmes të ashtuquajturit “mini Schengen” ballkanik.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!