Dhimbjet i përballojmë bashkë.

Po niset grupi i parë me ndihma, ushqime, shtroja e mbuloja, tenda, barna e punonjës shëndetësorë, nga zyra e Vetëvendosjes në Prishtinë.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!