Sondazh i një portali që merret me lidhje jashtëmartesore ka treguar se kush është populli që tradhton më shumë në Europë. “Në tre vendet e para ka më shumë muze sesa në çdo vend tjetër”, nënvizon themeluesi i portalit “incontri-extraconiugali.com”.
Por, kush është ky vend, 56% e popullsisë së të cilit ka pranuar se ka tradhtuar të paktën një herë partnerin?

Norvegjia 36 %

Finlanda 37 %

Ndoshta ju pëlqen!
Loading...

Danimarka 39 %

Austria 42 %

Anglia 45 %

Belgjika 46 %

Gjermania 48 %

Franca 49%

Spanja 53 %

Italia 56 %

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!