Policia e Kosovës ka arrestuar sonte kreun e PSD-së, Dardan Molliqaj.

“Bima ftesën, mos më kap”, ju drejtua ai Policisë së Kosovës, të cilët ishin në kërkim të tij.

Ky arrestim është kryer në studion e “Pressing”.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!