Në botën e filmit shqiptar të Kosovës po vjen një dramë thriller. Është një Film që trondit mekanizmin e njeriut të sotëm, grushton brenda shpirtit bosh të njeriut bosh, shkruan MekuliPress.com

Tema e dramës rëqethëse ka të bëjë me një person (shqiptar) që është më se i zhgënjyer nga e gjithë shoqëria, dhe që është në depresion të thellë…. MekuliPress do ju informon më hollësisht se kurrë Filmi-thriller do të jetë i gatshëm për publikun.

Regjisor i filmit është Bujar Berisha.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën me 1 Euro!