Një këngëtar rumun ka humbur jetën pasi është përplasur nga një tren teksa po lëvizte me makinë.

Tavy Pustiu, 29 vjeç, ishte live në rrjete sociale teksa po argëtohej duke dëgjuar muzikë me zë të lartë.

Në video shihet se pranë këngëtarit është edhe bashkëshortja e tij 24-vjeçare.

Ju pëlqen!

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!