Pija rekomandohet të pihet përpara se të shkosh të flesh çdo darkë dhe është me të vërtetë çudibërëse.

Së pari merrni majdanozin e grini dhe më pas i shtoni lëngun e një gjysme limoni.

Faza e dytë është copëtimi i një kastraveci të plotë dhe së fundmi duhet të shtoni një filxhan kafeje me aloe vera (lëng). Masën e vendosni në mikser e përzieni mirë dhe është gati për t’u konsumuar.

Ju pëlqen!

Do të vëreni se do të filloni të humbni peshë menjëherë dhe në mënyrë drastike duke arritur në 10 kg në vetëm 10 ditë.

Nuk e beson? Provojeni…

PËRBËRËSIT:

majdanoz
kastravec
limon
xhinxher

Lëng Aloe Vera

Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.