Në listën e publikuar nga “Forbes” gjenden personazhe që në vitin që lam pas shkaktuan zhurmë të madhe online për shkak të skandaleve që u përfshinë. Jordyn Woods përfshihet në këtë listë pasi kishe shkuar me partnerin e Khloe Kardashian. Ky skandal u bë menjëherë viral dhe u diskutua me muaj të tërë online.

James Charles është makeup artisti që pati një konflikt me një kolegen e tij duke i shkaktuar atij humbje të mëdha në ndjekës virtualë. Gjithashtu Kevin Hart është pjesë e kësaj liste pasi gjatë 2019-ës, u bë baba për herë të tretë, tradhëtoi bashkëshorten si dhe u bë viktimë e një zhvatje nga miku i tij i ngushtë.

Lista e plotë:

Ju pëlqen!

1) Antonio Brown
2) Jussie Smollett
3) James Charles
4) Kevin Hart
5) R. Kelly
6) 21 Savage
7) Lori Loughlin
8) Jordyn Woods

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.