Një përqafim i nxehtë, emocionues, mes dy miqsh që kanë fituar gjithçka dhe sidomos tani do të përballen si kundërshtarë. Napoli-Milan nisi me Gattuso dhe Maldini teksa u përqafuan, takuan dhe shkëmbyen edhe dy fjalë mes tyre përpara ndeshjes.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!