Përfaqësuesja e Kosovës sot do ta zhvillojë seancën e fundit stërvitore para ndeshjes kualifikuese për Euro 2020, kundër Malit të Zi.

Stërvitja do të zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, e cila fillon në ora 18:00. Para fillimit të stërvitjes, do të mbahet një konferencë për media.

Stërvitje në “Fadil Vokrri” do të zhvillojë edhe Mali i Zi.

Ju pëlqen!

Përfaqësuesja e Kosovës shpreson në fitore, për t’i rritur gjasat e saja për një kualifikim të mundshëm në evropian.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!