Përfaqësuesja e Kosovës në basketboll ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për dy ndeshjet e radhës.

Dardanët do t’i kenë dy ndeshje shumë të rëndësishme në muajin shkurt, për para-kualifikimet e Botërorit 2023.

Kosova më 20 shkurt do të ndeshet me Islandën në Prishtinë, kurse më 23 shkurt, Dardanët janë mysafirë të Luksemburgut.

Ju pëlqen!

Në një konferencë për media në zyrat e Federatës, është publikuar edhe lista e lojtarëve të ftuar për këto dy takime.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.