Kosova dhe Suedia përballen të dielën në stadiumin “Fadil Vokrri” me fillim nga ora 20:45 në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Botëror.

Kombëtarja e Suedisë pritet të arrijë sot në Kosovë, kurse nga ora 17:30 do të zhvillojë seancën stërvitore.

Më pas, me fiillim nga ora 18:40 do të jetë konferenca për media e Kombëtares së Suedisë.

Ju pëlqen!

Ndërkaq, Përfaqësuesja e Kosovës mban konferencën për media nga ora 18:00, kurse stërvitjen e fillon nga ora 19:00.

Në konferencat për media do të jenë të pranishëm 12 gazetarë që janë akredituar për sallën e konferencave.

Lexo po ashtu:  Këto janë zhvillimet e fundit për Muriqin e Kosovës
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!