Përderisa në ndeshjen Kosovë – Angli në Prishtinë, thuaja nuk kishte asnjë flamur shqiptar, në ndeshjen Shqipëri – Francë, që u luajt në stadiumin e sapoinauguruar nuk kanë munguar parullat për Kosovën.

Në një nga parullat që është shpalosur nga tifozët kuq e zi në stadiumin e Tiranës thuhet “Hiqini duart nga Kosova”, shkruan MekuliPress.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!