Një përballje e ashpër është zhvilluar mbrëmë në një emision televiziv, ku ishin të ftuar Melihate Tërmkolli nga LDK-ja, Tomë Gashi avokat dhe Faton Klinaku nga OVL-UÇK.

Gjatë debatit për Gjykatën Speciale ku është folur dhe për vrasjet e cilësuara politike, atmosfera ishte pak më e nxehtë aty.

Në një moment ishte duke folur Melihatja, ndërhynë Tomë Gashi, ndërsa Tërmkolli ishte e ashpër pasi e ndërpreu gjatë fjalës së saj.

Ju pëlqen!

“Tomë, a po ndalesh, a duhet me të ndalë”, tha ajo.

Tërmkolli tha se me u kthye përsëri në vitin 2015 përsëri ata deputetë e kishin votuar Gjykatën Speciale.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!