Peja përmes artit simbolizon historinë, qëndresën, kulturën, bukuritë natyrore dhe arkitekturën./MekuliPress.com/

 

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.