Partia Demokratike e Kosovës ka thirrur sot një konferencë për media.

Konferenca është thirrur për në orën 15:00, dhe do të mbahet në selinë e partisë.

Ndërkohë, nuk janë dhënë detaje se cila është arsyeja e thirrjes së kësaj konference.

Ju pëlqen!

Kujtojmë, se ditëve të fundit PDK është përfolur me të madhe se mund të hyjë në qeverinë Hoti, pas situatës së krijuar me aktakuzën e Speciales ndaj kryetarit të partisë, Kadri Veseli.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.