Ftesë për media

Partia Demokratike e Kosovës në Prishtinë do të mbajë konferencë për shtyp sot datë 25 Tetor.

Konferenca do të mbahet nga ora 13:00, në zyren e Degës së PDK-së në Prishtinë (rruga Enver Zymberi, afër restaurant Tiffany Prishtinë).

Ju pëlqen!

Ju ftojmë që ta përcillni këtë aktivitet.

Dita: E diel
Ora: 13:00
Vendi: Dega e PDK-së në Prishtinë (rruga Enver Zymberi, afër restaurant Tiffany Prishtinë)

Jeni të mirëseardhur!

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.