Partia Demokratike të Kosovës, ka thirrur për sot konferencë për media,.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi dërguar nga zyra për media e PDK-së.

Në njoftim thuhet se konferenca do të mbahet në orën 15:00 në zyrën e Partisë Demokratike të Prishtinë.

Ju pëlqen!

“Partia Demokratike e Kosovës, mban konferencë për media, sot, e hënë, më 6.7.2020. Vendi: Selia e Partisë Demokratike të Kosovës, Prishtinë. Koha: 15:00”, thuhet në njoftim.

PDK nuk ka bërë të ditur se për çfarë teme do të flasin sot para gazetarëve.

Lexo po ashtu:  Shkencëtari tregon ‘thonjtë COVID’ shenja që mund t’ju tregoj se e keni kaluar
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!