Pas krimit a durohet me ngerdheshja e Sander Lleshit dhe Ardi Veliut ne televizor?

Si mund te dalin ne publik keto dy fytyra qe t’i shohe njerezia? Doreheqja dhe kerkimi i faljes eshte me e pakta qe duhet te bejne. S’e kane bere kur policia nen urdhrat e tyre dhunonte njerez neper sheshe, s’e kane bere kur arrestonte padrejtesisht e sajonte prova per ata qytetare qe mbronin pronen publike e interesin kombetar. Eshte koha ta bejne tani e te shporren nga jeta publike!/Sulstarova!

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.