Përveç Agim Bahtirit, aderimi i tjetër që pritet të ndodhë në Vetëvendosje është Korab Sejdiu, ish-deputeti i AKR’së dhe së fundmi deputet i pavarur në Kuvendin e Kosovës.

Ish-deputeti i AKR-së, dhe së fundmi deputet i pavarur në Kuvendin e Kosovës, Korab Sejdiu pritet shumë shpejt t’i bashkohet partisë së Albin Kurtit, Lëvizjes Vetëvendosje.

Gjithashtu Sejdiu në një prononcim të me hershme kishte thënë se nuk e sheh vetën në njërën nga partitë në pozitë, duke iu referuar PAN-it. – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën e pavarur “MekuliPress”

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...