Një çift nga Kosova janë bërë prindër pas 15 vitesh duke lindur dy engjuj.

Mirëpo, e veçanta ishte se emrat e vajzës dhe djalit i vendosin me personalitete politike

Bëhet fjalë për dy fituesit e zgjedhjeve të 6 tetorit të vitit të kaluar, Albin Kurti dhe Vjosa Osmani.

Ju pëlqen!

“Pas 15 vitesh u bëra baba i një vajze e një djali dhe emrat jau lash ALBIN e VJOSA , ishalla bëhen si Albin Kurti e Vjosa Osmani. Qofshin me jetë të gjatë e të lumtur Vjosa e Albini”, ka shkruar ky qytetar në Facebook.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!