Parada shqiptare në New York që mbahet tash e sa vite është organizuar edhe dje në rrugët e New Yorkut.

Këtu mund ta  përcillni këtë manifestim që ka mbledhë shqiptarë nga Amerika por edhe më gjerë.

/www.mekuliPress.com/  – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.