Pamjet e mëposhtme janë xhiruar këtë të dielë në Tiranë ku duket fare qartë sesi tashmë qytetarët janë ‘ngujuar’ nëpër banesat e tyre për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Pamjet janë xhiruar dhe publikuar nga Saimir Kola. Për më tepër shikoni videon, e një Tirane ku nuk ka më njerëz nëpër rrugë.

https://www.youtube.com/watch?v=S2JUenvDMuc&feature=emb_err_watch_on_yt

Lexo po ashtu:  Pacolli: Qaja shumë kur nuk më zgjonin për syfyr
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!