Pamjet e mëposhtme janë xhiruar këtë të dielë në Tiranë ku duket fare qartë sesi tashmë qytetarët janë ‘ngujuar’ nëpër banesat e tyre për shkak të përhapjes së koronavirusit.

Pamjet janë xhiruar dhe publikuar nga Saimir Kola. Për më tepër shikoni videon, e një Tirane ku nuk ka më njerëz nëpër rrugë.

https://www.youtube.com/watch?v=S2JUenvDMuc&feature=emb_err_watch_on_yt

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.