Në video shihet trupi i pajete Hervin Khalaf pasi ishte kapur dhe vrarë me gurë

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!