Deputetja e LVV-së, Fitore Pacolli, përmes një postimi në Facebook, e ka quajtur hipokrit kryeministrin e Kosovës, Avdullah Hotin.

Pacolli i ka reaguar Hotit për Kartonin e Gjelbër, që sipas saj LDK-ja nuk e ka votuar, kurse Hoti është mburrur me këtë duke u dhënë lajmin mërgimtarëve se këtë vit nuk do të paguajnë para nëse vijnë me vetura në Kosovë.

“Çfarë hipokriti! LDK votoi kundër Amandamentit për Kartonin e Gjelbër por “akademiku” duhet me u ngut me paraqit si arritje të tij”, shkruan Pacolli.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!