Momenti kur demi “Opiparo” 530 kg i futi toreadorit Julio Aparicio bririn e djathtë në grykë duke ia nxjerrë nga goja. /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress


Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.