Lexo po ashtu:  Stoltenberg të gjithë burrështetasve u referohet me postin që mbajnë, përveç atyre të Kosovës
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!