Mbajtja e rrethuar e Kryeministrisë. Duket se ky është skenari i opozitës pas fjalës së mbajtur nga ish-deputeti Flamur Noka në nisje të protestës.

‘Edi Rama nga sot e tutje do të jetë i rrethuar nga populli. Rama Ik, sa nuk është vonë. Nuk ke zgjidhje tjetër. Ikja jote është shpëtim për ty dhe për shqiptarët. Ne jemi të vendosur në kauzën tonë, më shumë se kurrë. Ne do ta vazhdojmë protestën marshim tonë. A e mbajmë të rrethuar strehën e krimit dhe korrupsionit. A e vazhdojmë rrethimin e marshimin. Rama ik’, tha Flamur Noka.  /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Kurti dhe Osmani pas fitores së zgjedhjeve: Nuk do të ketë hakmarrje
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!