Besoj se ju kujtohet Merlin Monro tek filmi ‘Kur gruaja është me pushime’ që ajri që dilte nga pusi i ngrinte fustanin aktores duke i zbuluar këmbët e saja perfekte e cila më pas u bë dhe fotoja më e pëlqyer e të gjithave kohërave. E njejta gjë i ka ndodhur “fare pa qëllim” dhe këngëtares me origjinë shqiptare Rita Orës. Aksidenti me ‘drita të kuqe’ i ka ndodhur këngëtares teksa ishte në breg te detit. Ajo mbante një fustan ngjyrë të verdhë të me një palë sandale bojëqielli për të cilat këngëtarja po bënte dhe spotin e tyre.

Por teksa bënte spotin era ka lozuar me fustanin e Ritës duke i zbu luar më shumë seç duhet . E ndërsa në pozat ballore Rita Orës i dukeshin të bren dshmet ngjyrë mishi ndërsa të pasmet e saj dalin zbuluar për shkak të minibi kinit që mbante të veshur. Por ajo që ra në sy në fotot e këngëtares ishin këmbët e tonifikuara të saj. Jo vetëm kaq por ajo lëviz me sensualtietin e saj që e karakterizon duke e lënë erën të loz me fustanin e saj duke treguar hiret.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!