Qytetarët kanë vërshuar në komente poshtë postimit të fundit të Berishës të bërë në ‘Facebook’. Me tallje ata i thonë se sa doli non-grata, apo që të lërë zgjedhjet dhe të shikojë se çfarë po i bën Amerika.

Sali Berisha është shpallur non-grata nga SHBA. Lajmi më i komentuar i momentit është kjo deklaratë e thënë nga sekretari amerikan i shtetit Anthony Blinken. Qytetarët kanë vërshuar në komente poshtë postimit të fundit të Berishës të bërë në ‘Facebook’. Me tallje ata i thonë se sa doli non-grata, apo që të lërë zgjedhjet dhe të shikojë se çfarë po i bën Amerika.

KOMENTET:

Ju pëlqen!

‘O sale dole non grata nga amerika o kërrmë. I korruptuar thone ata. Ke shkaterruar demokracine thone.’

‘Hahahaha te shpallen non grata. Hahahahaahah’

‘Ore se cpo thot amerika per ty’

‘O Sal a e more vesh per ty dhe familjen leri zgjedhjet’

Lexo po ashtu:  "Ne e dijmë, se, një ditë popujt do të na kuptojnë, perandor, kryegjyqtar, krejt do të na gllabërojnë."
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!