O Captain! My Captain!

Mbrojtja e identitetit dhe krenarisë shqiptare në mes te Beogradit!
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Deklarata ime po keqinterpretohet/ Bislimi vjen me sqarim publik: "Keqinterpretimet e dëmshme, qëllimkeqe dhe të turpshme, të sinkronizuara...
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!