Veprimtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Xhevat Rexhaj, i ka bërë thirrje ministrit të Punëve të Brendshme Agim Veliut, që të punojë më shumë.

Ai ka thënë se Veliu deri tani ka qëndruar “si pula klluq”.

Rexhaj ka ftuar edhe këshilltarin e Veliut, Bajram Gecajn që t’i qëndrojë gati Veliut.

Ju pëlqen!

Reagimi i Rexhajt në Facebook:

O Agim Veliu masi ke mësye me kanë ministër, atëherë puno ose ec se deri tash si pula klluq je tu nejt. Tregoje veten shoq se ndryshe pe dhien punën….

Ku je edhe ti o Bajram Gecaj duhet pak m’i nejt gati…..

Lexo po ashtu:  Zijadin Sela: Belën dhe Demirin i kanë dënuar 17 vite burg për shkak se janë shqiptarë
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!