Në Qendrën e Numërimit po vazhdon procesi i numërimit të votave me postë.Deri tani janë numëruar mbi 70% e votave me postë, Vetëvendosje ka fituar 4904 vota, e dyta renditet Ldk-ja 1680 vota, ndërsa Pdk-ja është e treta me 1612 vota.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!