Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha pritet të zhvillojë një takim në orën 18:30 me drejtuesit e politik të qarqeve në selinë blu.

Më herët Basha u takua me dy aleatët e PD, Shpëtim Idrizi dhe Fatmir Mediu, ku diskutuan mbi denoncimin që do të bëjnë lidhur me vjedhjen e votave të pretenduara prej tyre.

Rreth orës 15:00 të ditës së sotme, në selinë blu u pa të hyjë edhe Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi.

Ju pëlqen!

Pas publikimit të rezulatatit zyrtar, Basha do të mbajë edhe një fjalim për mediat, ku do të japë dhe një mesazh për të gjithë mbështetësit e PD-së.

Lexo po ashtu:  Zgjedhjet në SHBA/ Gjithçka që duhet të dini
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!